5 kwietnia 2024 roku dzieci ze wszystkich grup obejrzały przedstawienie pt.: ,,Tadek Niejadek” ze Studio Artystycznego ,,Pasja’’ w Białymstoku. Pełen humoru spektakl przekazywał bardzo mądre treści o zdrowym odżywianiu. W przedstawienie były angażowane również dzieci z widowni co było dla naszych widzów jeszcze bardziej atrakcyjne.

Nasze przedszkole bardzo lubi gości więc 8 kwietnia odwiedziło nas kolejne studio tym razem Studio ,,Karuzela” z Łap ze spektaklem pt.: ,,Drzewo marzeń”. Przedstawienie ukazywało 3 różne osoby, które miały ogromne marzenia. Aktorzy bardzo humorystycznie ukazali dzieciom jak ważne jest mieć marzenia ale takie, które nie ranią uczuć innych osób.

Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały obydwa spektakle podczas których było mnóstwo radości i śmiechu.

Zuzanna Kartowicz-Bajda

Aktorzy w czarnych ubraniach na scenie  Aktor z kukiełką  Chłopiec stoi z aktorami na scenie  Dwóch aktorów w czerwonych maskach  Dwóch aktorów z akcesoriami teatralnymi  Dzieci na widowni oglądają przedstawienie Dzieci oglądają teatrzyk  Dzieci podnoszą ręce do góry  Dzieci z wszystkich grup oglądają przedstawienie  Przedszkolaki pomagają aktorom na scenie