Grupa CHMURKI

20 maja grupa Chmurek gościła w przedszkolu wspaniałych Gości - swoich Rodziców. Z okazji Dnia Rodziny, dzieci przygotowały występy taneczne, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze.

Nadchodzi zima 30.11.2021- 03.12.2021  pobierz

W październiku dzieci z grupy „Chmurki” w ramach zajęć dydaktycznych brały udział w kreatywnej zabawie. Przedszkolaki miały za zadanie zamienić się w dowolne zwierzę a dokładnie pomalować swoją twarz kredką namoczoną w wodzie.

18 czerwca Chmurki po rocznych spotkaniach on-line z panią Alinką wybrały sie do Gminnej Biblioteki w Turośni Kościelnej, aby w końcu spotkać sie z nią na żywo. Jaka była obopólna radośc z tego spotkania.

02.06.2021r. spotkaliśmy się stacjonarnie z uczennicami kl.VIII (Julią, Natalią, Julią i Zuzanną), aby ostatni raz uczestniczyć w naszych spotkaniach czytelniczych. Przez prawie cały rok widzieliśmy się za pośrednictwem platformy Teams.

Na dobre i na złe jest rodzina,
na dobre i na złe niech się trzyma!”

Rodzina jest odzwierciedleniem miłości, dobra, ciepła i szczęścia. Rodzina jest najważniejsza w życiu każdego z nas, należy więc o nią dbać, troszczyć się i pielęgnować więzi.

We wtorek 18.05.2021r. Chmurki odwiedziły bibliotekę w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej, aby dowiedzieć się na czym polega praca nauczyciela bibliotekarza. Poznały różne rodzaje katalogów, sposoby odnajdowania poszczególnych książek w bibliotece, a także dowiedziały się, że każda poszczególna pozycja ma swoje konkretne miejsce na bibliotecznej półce.

Wiosna pełną parą, czuć w powietrzu kwitnące kwiaty i drzewa, słonko przygrzewa więc korzystamy.

Cuda i dziwy 12.04. -16.04.2021   pobierz