Grupa KROPELKI

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością , zapachem świeżego ciasta i wszystkim co dobre. W tym roku nie można było w sposób tradycyjny świętować Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Kropelki przygotowały program artystyczny, który został nagrany i przekazany Dziadkom za pomocą nośników pamięci.

Najmłodsi z naszego przedszkola podczas jednych ze styczniowych zajęć zapoznały się z tematem dokarmiania ptaków. Dzieci dowiedziały się, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego należy im pomagać. Dowiedziały się czym można dokarmiać ptaki .

Wszystkie przedszkolaki z utęsknieniem wyczekiwały , prawdziwej zimy, z ujemną temperaturą, słońcem i śniegiem. Kiedy wreszcie Pani Zima dotarła do nas, powitała nas siarczystym mrozem i obfitymi opadami śniegu.

W grupie Kropelki 10 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Do tej uroczystości przedszkolaki przygotowały się bardzo starannie. W ubiegłym tygodniu Kropelki razem z nauczycielem wykonały gazetkę ścienną o tematyce patriotycznej.