Grupa KROPELKI

26 maja obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Mamy i Taty. Tego popołudnia nasza sala zmieniła się w łąkę, na której Kropelki, przebrane za bociany, żabki, motyle i biedronki,swoim śpiewem, tańcem i recytacją umilały rodzicom czas.

Od października 2021r. nasza grupa uczestniczy w projekcie pod hasłem ,,20 minut dla matematyki”. Każdego dnia w naszej grupie bawimy się matematyką wg koncepcji nauczania matematyki prof. E. Gruszczyk - Kolczyńskiej przez co najmniej 20 minut.

,,Mówi zając do baranka:

Jaka ładna ta pisanka.

Wtem z pisanki wyszła kurka.

Nastroszyła swoje piórka.

Teraz biega, głośno krzyczy,

że Wesołych Świąt Wam życzy”

Dzieci z grupy Kropelki 21 marca pożegnały Zimę, powitały Wiosnę.Tego dnia na znak rozpoczynającej się wiosny wszystkie dzieci miały na sobie coś w kolorze zielonym.

Domek dla ptaszków 03.12.2021  pobierz

Właśnie minął tydzień odkąd Kropelki pierwszy raz zostały w przedszkolu bez Rodziców. Były to dni pełne tęsknoty za kochanymi Rodzicami, poznawania rozkładu dnia w przedszkolu, pań oraz kolegów i koleżanek.

"Do nauczania i uczenia się konieczne są trzy środki pomocnicze: po pierwsze książki, po drugie książki, po trzecie książki."
(Stanisław Konarski)

W ramach programu czytelniczego ,,Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, zachęcajacego do sięgania po książkę już od najmłodszych lat, grupę Kropelek, podczas poobiedniego wypoczynku, odwiedziła Pani Ewa Chrabołowska, Dyrektor Zespołu Szkół.

Dbamy o Ziemię 12.04. - 16.04.2021   pobierz

Język angielski 12.04. - 16.04.2021     pobierz

Chciałbym byc kosmonautą 06.04 -09.04.2021 pobierz