W czwartek 8 lutego w świetlicy wiejskiej w Turośni Dolnej odbył się VII Przegląd Piosenki Walentynkowej „Kochać- jak to łatwo powiedzieć” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej. Uczestnicy konkursu wystąpili w trzech kategoriach wiekowych. W najmłodszej z nich pierwsze miejsce pięknym wykonaniem piosenki Sanah do wiersza Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza” wyśpiewała Amelia Jarosz z grupy „Chmurki”. Trzecie miejsce zajęła Kalina Mips z grupy „Gwiazdeczki”. Natalia Łukaszuk oraz Aleksander Leszczyński z grupy „Kropelki” swoim pierwszym publicznym wokalnym występem również urzekli zgromadzoną na sali publiczność.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom przeglądu i życzymy dużo radości z występów na scenie w przyszłości.

Monika Bibułowicz

Aleksander śpiewa piosenkę konkursową  Amelia śpiewa piosenkę konkursową  Kalina śpiewa na scenie  Natalia wykonuje swój utwór na scenie  Dzieci prezentują swoje nagrody  Laureaci konkursu odbierają nagrody