W piątek 8 grudnia dzieci z grup „Kropelki”, „Gwiazdeczki”, „Śnieżynki” miały przyjemność uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu z sympatycznymi zwierzątkami. Warsztaty te były prezentem mikołajkowym od rodziców tych grup. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się dużo na temat alpak, króliczków, owieczek oraz szynszyli. Mogły je nakarmić i sprawdzić, jak mięciutkie mają futerka. To było bardzo miłe i radosne doświadczenie, które wywołało uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Dziękujemy bardzo rodzicom za taką fajną niespodziankę.

Monika Bibułowicz

Chłopiec głaszcze szynszyla  Chłopiec głaszcze szynszylę  Chłopiec karmi alpakę  Chłopiec obejmuje alpakę  Dzieci dotykają szynszyla  Dzieci glaszcza kroliki  Dzieci słuchją ciekawostek o zwierzętach  Dzieci z grupy Gwiazdeczki oglądają szynszyla  Dzieci z grupy Gwiazdeczki stoją w kolejce stoją do glaskania krolikow  Dzieci z grupy Gwiazdeczki słuchaja o szynszylach  Dziewczynka pozuje z alpaką  Dziewczynka przytula alpakę  Kobieta prezentuje zwierzęta alpakę owcę króliki miniaturki  Przedszkolaki poznają szynszylę