,,Gdy się Chrystus rodzi...". święta stoją już na progu naszych domów, czuć zapach karpia, a choinka błyszczy kolorami tęczy. W to całe przedświąteczne oczekiwanie włączyły się wszystkie dzieci z Samorządowego Przedszkola w Turośni Kościelnej. 


Pokazały swoim rodzicom, rodzeństwu i zaproszonym gościom jak to było z tym narodzeniem Pana.
Przedszkolaki z grup: ,,Gwiazdeczki", ,,Słoneczka", ,,Promyczki" i ,,Chmurki" wcieliły się w role Józefa, Maryi, Trzech króli, aniołków, pasterzy oraz postaci ze znanych wszystkim bajek: Czerwonego Kapturka, Dziewczynki z zapałkami, Sierotki Marysi, Pinokia, Smerfa, Calineczki, Jasia i Małgosi oraz Kopciuszka.
Ofiarowały również małemu Jezusowi swoje serca i chęć dzielenia się wszystkim co mają. Aktorzy, mimo młodego wieku wykazali się dużą dojrzałością sceniczną - wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nie zabrakło też tradycyjnych życzeń z opłatkiem i śpiewaniem kolęd.