W dniu 22.09.2023r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Henryka Ciereszko wraz z proboszczem parafii pw. Świętej Trójcy księdzem Andrzejem Kramkowskim oraz wikariuszem księdzem Adamem Mariańskim. Społeczność szkolna przywitała dostojnego gościa pięknym śpiewem „Święty, Święty uśmiechnięty”, następnie pani Dyrektor wygłosiła przemówienie, w którym podziękowała za wyjątkową wizytę. Ksiądz Biskup wysłuchał prezentacji dotyczącej stuletniej historii naszej placówki, a potem odpowiadał na pytania uczniów.
Jesteśmy wdzięczni za spotkanie i osobiste błogosławieństwo Jego Ekscelencji.

wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko 1 wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko 2 wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko 3 wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszko 4