Dnia 6 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Kleosinie odbyły się Eliminacje Powiatu Białostockiego w Piłce Siatkowej.

         Dziewczęta z Turośni przegrały mecze z reprezentacją Czarnej Białostockiej i Kleosina. Wygrały natomiast z reprezentacją Wasilkowa i ostatecznie zajęły miejsce trzecie.

Skład reprezentacji Turośni Kościelnej: Weronika Skawska, Ewa Podwysocka,  Dryl Anna, Dryl Klaudia, Dryl Patrycja, Katarzyna Łuniewska, Katarzyna Kamińska, Aleksandra Kondzior, Gabriela Leszczyńska, Martyna Kosakowska, Zuzanna Wrona, Karolina Wilczewska, Oliwia Major, Karolina Czech, Aneta Bukłaho, Ilona Kamińska, Kinga Olendzka, Wiktoria Ołdziej.

 

 

Dnia 8 lutego 2018 roku w gimnazjum w Łapach rozegrano Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn: z Poświętnego, Turośni Kościelnej, Kleosina, Choroszczy oraz Sobolewa. Dziewczęta z Turośni w pierwszym meczu z Choroszczą wygrały,  w drugim z Poświętnym przegrały, w trzecim z Sobolewem wygrały, a w czwartym wygrały z Kleosinem. Ostatecznie dziewczęta z Turośni po zaciętej rywalizacji zajęły  drugie miejsce i awansowały do kolejnego szczebla rozgrywek.

Skład reprezentacji Turośni Kościelnej: Weronika Skawska, Gabriela Leszczyńska, Martyna Kosakowska, Julia Ciepielewska, Ewa Podwysocka, Anna Dryl, Klaudia Dryl, Aneta Bukłaho, Joanna Niewińska, Agata Sawicka, Magdalena Wiązek, Julia Matychowiec, Emilia Kubala, Aleksandra Kondzior, Zuzanna Wrona.

GRATULACJE !!!

M. Zajkowski