Dnia 16.10.2018 roku  dziewczęta i chłopcy z Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej wzięli udział w Biegu Ulicznym „Od Karolka do Karola”. Impreza odbyła się w Łapach, organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1.

Bieg poświęcony jest pamięci Papieża Jana Pawła II , którego Szkoła Podstawowa w Łapach jest patronem. Dystans biegu ulicznego dla dziewcząt i chłopców z  klasy V, VI, VII szkoły podstawowej wynosił 600 metrów,  z klasy VIII i III gimnazjum – 800 metrów.

Najlepszy wynik uzyskała Julia Ciepielewska z klasy VIII zajmując III miejsce.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale. Rozlosowane zostały również upominki „niespodzianki” (otrzymało je 6 osób).

Skład reprezentacji dziewcząt i chłopców: Laskowska Olga, Więcko Zuzanna, Dzikowska Hanna, Średzińska Aleksandra, Lulko Wiktoria, Jabłońska Wiktoria, Hermanowska Nikola, Matysiuk Emilia, Skreczko Oliwia, Drozdowski Damian, Matychowiec Sebastian, Kalinowski Damian, Żakowicz Szymon, Januszewicz Adrian, Motoszko Paweł, Węgrzyn Paweł, Kiełek Jakub, Świstun Julia, Dziemianko Michał, Kobryn Aleksandra, Kowalczuk Kinga, Matychowiec Julia, Januszewicz Dominika, Ciepielewska Julia, Gierejko Zuzanna, Danowski Daniel, Szmigielski Łukasz, Średziński Mateusz, Kruszewski Krystian, Danowski Paweł, Milewska Dominika, Kołodowska Gabriela, Borowska Martyna, Struk Mateusz, Kondzior Paweł, Grzybko Kacper, Łuksza Adam, Baranowski Mateusz, Borowski Mateusz.

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM NALEŻĄ SIĘ BRAWA  ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!

M. Miłosiewicz, M. Zajkowski