Wiosna tuż, tuż. Trzeba robić wiosenne porządki. Gwiazdeczki dowiedziały się jak należy przygotować ogród na przyjscie wiosny. Postanowiliśmy wzbogacić nasz przedszkolny ogródek o nowe kwiaty. W tym celu posadziliśmy w naszej mini szklarni nowe kwiaty, które potem przesadzimy do naszego ogrodu.

Marta Świstun

Chlopiec i dziewczynka wsypuja ziemie do pojemnika  Chlopiec nabiera lyzka ziemie  Chlopiec trzyma na dloni nasiona  Chlopiec wspypuje nasiona do pojemnika dziewczynka wsypuje ziemie  Chlopiec wsypuje ziemie do pojemnika  Dwie dziewczynki przygotowuja ziemie do pojemnka  Dwoch chłopcow nabiera łyzka ziemie do pojemnika  Dziewczyka i chlopiec nabieraja lyzkami ziemie  Dziewczynka dostaje ziarenka na dlon druga wsypuje ziemie do pojemnika  Dziewczynka nabiera lyzka ziemie do pojemnika  Dziewczynka trzyma na dloni nasiona  Nauczyciel wsypuje dziewczynce nasiona na dlon  Trzech chlopcow nabiera ziemie do pojemnika