...W Układzie Słonecznym wirują planety
Wszystkie w innym tempie, okrążają Słońce
Różnią się kolorem, masą i rozmiarem
Lata lecą, one stale kręcą się wytrwale ….

Gwiazdeczki” cały tydzień śpiewały piosenkę o planetach. Codziennie rano wybierały się w podróż kosmiczną odkrywając nowe planety. Podróżowały pojazdami kosmicznymi oraz zgłębiały wiedzę o kosmosie.

Marta Świstun

Chlopiec dopiera do statku kosmite  Chłopcy chodza na palcach  Chłopiec uklada kosmitów według wielkosci  Chłopiec uklada sylwety kosmitów  Dzieci siedza na dywanie  Dzieci siedza na dywanie na którym sa porozrzucane slwety pojazdów kosmicznych  Dzieci siedza na dywanie trzymajac w rekach kolka  Dzieci siedza na pufach  Dziewczynka dobiera do statku kosmite  Dziewczynka układa kosmitów według wielkości  Dziewczynki chodza na palcach