22 lutego 2024 roku grupa Gwiazdeczek świętowała ,,Dzień Tosta”. Z tej okazji Pani wraz z dziećmi zorganizowała zajęcia kulinarne. Na wstępie wychowawczyni opowiedziała co oznacza nazwa ,,tost” i skąd wziął się pomysł na podpiekany chlebek. Po krótkim opowiadaniu dzieci zostały zapoznane ze sprzętem, który jest niezbędny do przyrządzenia tostów oraz z zasadami bezpiecznego korzystania.

Do skomponowania pysznych tostów były przygotowane sery, wędliny, chleb oraz oczywiście warzywa. Każdy z osobna przygotowywał tosta takiego jakiego najbardziej lubi. Wyszły przepyszne zapiekane kanapki. Byli też amatorzy dokładek ale niestety wszystko zostało zjedzone w bardzo szybkim tempie. To był zdecydowanie smakowity dzień.

Zuzanna Kartowicz-Bajda

Chłopiec i dziewczynka jedzą tosty  Chłopiec pokazuje co włożył do tosta  Dzieci jedzą zapiekane kanapki  Dzieci pokazują swoje kanapki  Dzieci sięgają po składniki do kanapek  Dzieci szykują tosty  Dzieci układają ser i wędlinę na chlebie  Dzieci z grupy Gwiazdeczek jedzą zapiekane kanapki  Dzieczynka pokazuje swojego tosta  Dziewczynka pokazuje przygotowaną kanapkę  Dziewczynka pokazuje swoją kanapkę  Dziewczynka prezentuje swojego tosta  Dziewczynki jedzą tosty