Dnia 30 listopada 2011 roku rozegrano Eliminacje Grupy Południowej w piłce ręcznej dziewcząt. Gospodarzem zawodów było Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bielsku Podlaskim. W eliminacjach rywalizowały: Gimnazjum nr 3 z Bielska Podlaskiego, Turośni Kościelnej, Krypna, oraz Narwi. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Zespół z Turośni grając z Krypnem wygrał 17:3, z Narwią – 19:6. W ostatnim meczu z gospodarzem zawodów (Bielskiem Podlaskim)  - po zaciętej walce -  padł remis 8:8. W reprezentacji z Turośni najwięcej bramek zdobyła Karolina Kondracka (11 br.). W polu gry wyróżniała się również Aleksandra Kowalczuk, a w bramce skutecznie powstrzymywała ataki przeciwnika Katarzyna Czaczkowska.

Pozostały skład drużyny: Aleksandra Mielech, Karolina Kondraciuk, Karolina Bukłaho, Karolina Świderek, Karolina Juszczuk, Urszula Brzezińska, Aleksandra Więsław, Monika Rynkowska, Aneta Owczarczuk, Monika Kowalczuk. Trener: Maciej Zajkowski.

Do następnego szczebla rozgrywek awansowały dwie drużyny: Gimnazjum z Bielska Podlaskiego oraz Gimnazjum z Turośni.

Życzymy powodzenia !!!

Drużynę prowadzi p. Maciej Zajkowski