Dnia 21 Listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym. Każdy przychodzący do szkoły rano otrzymał naklejkę z wesołymi buźkami.

W różnych miejscach w szkole zostały porozwieszane plakaty z miłymi, motywującymi, wywołującymi uśmiech na twarzy karteczkami do odrywania, które można było dać, przyjaciołom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wywołało to duże poruszenie, wszyscy bardzo chętnie korzystali z tych liścików. W wielu miejscach w całej szkole przyklejone zostały obrazki promujące życzliwość. Tego dnia został zorganizowany kiermasz ze smakołykami. Wszyscy chętnie kupowali słodycze wykonane przez grupę wolontariatu. W szkole panowała miła atmosfera. Cały dzień był pełen wrażeń i miłych chwil. Pozostaje nam życzyć tylko jednego: niech taka radosna atmosfera gości w naszej szkole częściej.

Jolanta Stasiewicz - klasa IIIb