5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walt Disneya. W Słoneczkach to była wspaniała zabawa i okazja, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Słoneczka zaprezentowały swoje umiejętności taneczne jak i znajomość bajek.

Katarzyna Kruk

Czworka dzieci pozuje do zdjecia  Dzieci z grupy Sloneczka siedza na dywanie wraz z wychowawca prezentujacym bohaterow ksiazek  Dzieci z grupy Sloneczka w przebranaich z okazji dnia postaci z bajki  Na zdjeciu dzieci w przebraniach Batmana Czerwonego Kapturka oraz dwie pszczolki  Na zdjeciu dzieci w przebraniu Batmana zabki i jednorozca  Na zdjeciu trzy dziewczynki w stroach Elzy oraz dziewczynka w przebraniu Skay