Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta, obchodzone co roku z wielką radością i ciepłem. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Oni zawsze maja dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w grupie „Chmurki” odbyło się uroczyste spotkanie. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Na koniec występu przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane portrety kochanych dziadków.

Dominika Jakim-Mazur

Dziadkowie oglądają występ grupy Chmurki  Dziewczynki z grupy Chmurki tańczą  Przedszkolaki śpiewają kolęde