Dnia 22 grudnia 2023 roku dzieci z grupy „Chmurki”, przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe dla swoich rodziców.

Piękny śpiew kolęd, piosenek świątecznych w różnych językach oraz treść jasełek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Nasi mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Przedstawienie było wyjątkowe. Jasełka same w sobie wzruszyły nie jednego rodzica.

Bardzo dziękujemy za obecność wszystkim rodzicom i gościom.

Życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Dominika Jakim-Mazur

1 Dzieci z grupy Chmurki na tle dekoracji jasełkowej  2 Chlopiec w przebraniu króla i trzy dziewczynki jako aniołki  3 Chłopiec w przebraniu bałwanka  4 Aniołki tańczą w okręgu  5 Trzej królowie witają Pana Jezusa 6 Widok na występujące dzieci na scenie i widownie