W tym roku szkolnym również przystąpiliśmy do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Serdeczna Karteczka”, który zainicjowany został dwa lata temu przez Przedszkole nr 4 w Elblągu. Głównym celem projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych dla różnych osób czy grup zawodowych. Kartki są przekazem życzliwości, empatii i szacunku, poprzez ich przygotowanie dzieci uczą się właściwych postaw społecznych, jednocześnie rozwijając własną twórczość plastyczną i kreatywność.

W październiku z okazji „Dnia Edukacji Narodowej” wykonaliśmy kartki z podziękowaniami dla pracowników Przedszkola Samorządowego w Turośni Kościelnej. Na każdej z nich znalazły się życzenia, które wspólnie ułożyliśmy.

Raz jeszcze wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej dziękujemy za opiekę i wspieranie naszego rozwoju, życząc:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,

DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI,

DUŻO UŚMIECHÓW I BUZIAKÓW OD DZIECI,

PRZYJEMNEJ PRACY, MIŁOŚCI, PREZENTÓW,

ABY DZIECI BYŁY GRZECZNE I FAJNE,

ŻEBY NIKOGO NIE BIŁY I BAWIŁY SIĘ CICHO.

SPOKOJNEGO ŻYCIA, WSPANIAŁYCH WAKACJI,

ŻEBY SPEŁNIŁY SIĘ MARZENIA

ORAZ DUŻO PRACY I DUŻO PIENIĘDZY

 

CHMURKI”

Dyrektor Zespołu Szkół w Turosni Koscielnej czestuje dzieci cukierkami  Dzieci wreczaja kartke pani Asi w gabinecie logopedycznym  Dzieci wycinaja kwiatki z koorowego papieru  Dzieci z grupy Chmurki prezentuja wykonane przez siebie kartki dla nauczycieli  Dzieci z grupy Chmurki wreczaja kartke z zyczeniami panu Tomkowi  Dziewczynki wyklejaja przy stoliku kartki dla nauczycieli  Nauczycielka z grupy Promyczki dziękuje dzieciom za kartke  Przedszkolaki wreczaja kartke parcownikom sekretariatu  Przedszkolaki wreczaja serdeczne karteczki paniom z grupy Gwiazdeczki  Wicedyrektor Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej czyta życzenia od dzieci