W ramach powtórzenia liczb po angielsku uczniowie zagrali w dawną, lubianą jednak do dziś,  podwórkową grę w klasy. Dzieci spędziły miło czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie.

Klasa 3b gra w klasy. Zajęcia z Ogólnopolskiego Projektu Europa i Ja. Zdjęcie nr 2 Klasa 3b gra w klasy. Zajęcia z Ogólnopolskiego Projektu Europa i Ja. Zdjęcie nr 3 Klasa 3b gra w klasy. Zajęcia z Ogólnopolskiego Projektu Europa i Ja.