Grupa GWIAZDECZKI

Realizując projekt „Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko.” doskonaliliśmy trudną umiejętność przeplatania, która opiera się na oburęcznej i skoordynowanej manipulacji.

Do kolejnych wyzwań ogólnopolskiego projektu „Świętujemy! Freblujemy!” przystąpiliśmy z uśmiechem i dużym zaangażowaniem. Część zadań udało nam się zrealizować w przedszkolu, niektóre wykonaliśmy zdalnie przy wsparciu naszych rodziców.

Dbamy o przyrodę 12.04 - 16.04.2021   pobierz

Od 22 marca realizujemy w naszej grupie Ogólnopolski Projekt Edukacyjny opracowany zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej. Podejmowane przez nas działania mają na celu rozwijać naszą wyobraźnię i kreatywność oraz pobudzać do samodzielnego działania.

Chciałbym być sportowcem 06.04. - 09.04.2021  pobierz

Wielkanoc 29.03.2021 - 02.04.2021 pobierz

22 marca przedszkolaki z grupy "Gwiazdeczki" zrealizowały zadanie z projektu Kreatywny Przedszkolak, zadanie szóste- wykonanie Marzanny. Do zrobienia kukieł użyliśmy gałązek brzozowych, słomy, kolorowych pasków bibuły i materiałów.

Karnawał to czas zabawy, więc wyruszyliśmy w naszej wyobraźni do krainy Królowej Śniegu, by się z nią wspólnie bawić. Każdy z nas przebrał się w piękny kostium.

14 lutego to nie tylko dzień zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi. W grupie „Gwiazdeczek” pod takim właśnie hasłem odbyły się Walentynki.

Zadanie piąte edukacyjnego projektu „Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko” polegało na wykonaniu lodowych konstrukcji. Wykorzystaliśmy piękną pogodę, by zrealizować je na podwórku.