Grupa CHMURKI

Cuda i dziwy 12.04. -16.04.2021   pobierz

Chciałbym być sportowcem 06.04. - 09.04.2021  pobierz

Wielkanoc 29.03.2021- 02.04.2021 pobierz

Za oknami mróz i temperatura bardzo niska. To oznacza, że musimy pomóc ptakom, które u nas zimują! Chmurki poznały już zasady dotyczące dokarmiania ptaszków w czasie zimy i chętnie przynoszą pokarm do przedszkola.

15 lutego Chmurki od rana świętowały Dzień Zakochanych. Każdy tego dnia przyszedł ubrany na czerwono.

10 lutego „Chmurki” miały okazję uczestniczyć w swoim balu karnawałowym. Jak co roku przebrały się za swoich ulubionych bohaterów.

Od lutego rozpoczeliśmy spotkania czytelnicze na platformie Teams z szkolnym wolontariatem, którego opiekunem jest Pani Beatrycze Smaszcz-Turosieńska. Mieliśmy już dwa spotkania z uczennicami ostatniej klasy.

Od listopada trwa nasza przygoda z czytelniczymi spotkaniami on-line. Dzieci z niecierpliwością czekają na każde czwartkowe logowanie z Panią Alinką na platformie Zoom.

Chmurki w tym roku musiały trochę poczekać na prezentację swoich umiejętności wokalno-tanecznych z okazji Dnia Babci i Dziadka, ponieważ sporo dzieci chorowało. Dzielnie przygotowywały się do tego wystepu chcąc zrobić najbliższym najlepszą niespodziankę.

Grupa Chmurek od października 2020 roku kontynuuje spotkania z Zippim. Dzieci na zajęciach rozwijają swoje umiejętności społeczne i emocjonalne. W trakcie tego półrocza zostały przerobione dwa cykle spotkań: Nasze Skarby i Czy jesteś moim przyjacielem. Chmurki uważnie słuchały opowiadań i z zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia, które miały na celu znalezienie rozwiązania problemu.