2. Unihokej zakończony strzałem na bramkę.
9. Rzut do celu (plastikowe butelki na stojaku).
10. Piłka nożna- celność.
11. Piłka ręczna- rzut do bramki
12. Bieg na 30 metrów.

Za zdobycie trzech pierwszych miejsc w biegu na 30 metrów zwycięzcy otrzymali medale i koszulki, natomiast miejsca od 4 i więcej nagrodzone zostały symbolicznymi medalami za udział w biegu.

oli31

Zwycięzcami w klasie I w kategorii dziewcząt zostały: 1 miejsce Kinga Kowalczuk, 2 miejsce Marta Krajewska, 3 miejsce Agnieszka Opat, w kategorii chłopców: 1 miejsce Bruszewski Jakub, 2 miejsce Zimnoch Mateusz, 3 miejsce Motoszko Jakub. W klasie II w biegu na 35 metrów w kategorii dziewcząt zwyciężyła Busłowska Martyna, 2 miejsce Januszewska Dominika, 3 miejsce Zuzanna Gierejko. W kategorii chłopców: 1 miejsce Marcin Czykier ,2 miejsce Krysiewicz Przemek, 3 miejsce Kondzior Cyprian. W klasie III w biegu na 40 metrów zwyciężyła Mularczyk Zuzanna, 2 miejsce Choińska Gabriela, 3 miejsce Zambrowska Julia. W kategorii chłopców: 1 miejsce Borowski Jakub 2 miejsce Łapkowski Dawid, 3 miejsce Więsław Cyprian.

oli41

Nagrody wręczył wójt Gminy Turośń Kościelna- Grzegorz Jakuć
Wszyscy uczestnicy Gminnej Olimpijki otrzymali pamiątkowe medale za uczestnictwo w sportowej rywalizacji i pokonanie wszystkich 12 konkurencji. Wszystkie nagrody zakupiono z funduszy pozyskanych Z Urzędu gminy Turośń Kościelna w zakresie zadań własnych Gminy w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2013 roku.