Dnia 21.06.2024 r. w hali sportowej Zespołu Szkół odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. W uroczystości wziął udział sekretarz Gminy Turośń Kościelna Paweł Kondracki, który w imieniu pana Wójta Gminy Grzegorza Jakucia wręczył Nagrodę Wójta Gminy Turośń Kościelna uczennicy kl. VIII – Julii Dryl za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia.
Pani Ewa Chrabołowska, Dyrektor Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej, podsumowała cały rok szkolny dziękując Panu Wójtowi za okazane naszej szkole wsparcie.  Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała uczniom o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas wypoczynku oraz życzyła uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałych i bezpiecznych wakacji.
Nagrody otrzymali uczniowie wyróżniający się  wysokimi wynikami w nauce, wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem oraz szczególnymi osiągnięciami. Oto oni:
 
kl. I A
Antoni Grądzki
Karolina Łukasik
Franciszek Łuczaj
Wiktor Fiszer
 
kl. IB
Lena Boruch
Tymoteusz Olendzki
Hanna Osmólska
Marcelina Pietryńczak
Alicja Radziwon
Antoni Taras
Anastazja Kamieńska, która uzyskała w tym roku szkolnym 100 % frekwencję
 
kl. II A
Szymon Adamski
Hanna Cekało
Hanna Drozdowska
Amelia Bieryło
Maya Muszyńska
Przemysław Łukasik
Wojciech Krajewski - który uzyskał w tym roku szkolnym 100 % frekwencję
 
kl. II B
Karol Czaczkowski
Sebastian Danilczuk
Julian Hołowacz
Nikola Januszewicz
Maria Kondracka
Kacper Konopko
 
kl. IIIA
Apolonia Bagińska
Martyna Bukłaho
Mateusz Mystkowski
Michał Mystkowski
Mieszko Hołowacz
 
Kl. III B
Oliwia Średzińska
Dorota Urwanowicz
Jakub Szekalski
Paulina Piotrowicz
Zofia Bielonko
 
kl. IV A
Witkowska Gabriela
Adamska Rozalia, która uzyskała tytuł LAUREATA III MIEJSCA na szczeblu ogólnopolskim w V edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Infomatycznego InstaLogik 2023/24
Trocka Malwina
Hermanowska Oliwia
Pietryńczak Maria
Dobrzyński Rafał
Jabłońska Natalia
Hołowacz Nikodem
Łokić Antoni
Kulesza Cezary
Lulko Dawid
Białous Aniela
 
Kl. IV B
Łukaszuk Wiktor, który uzyskał dodatkowo w tym roku szkolnym 100 % frekwencję
Łukaszuk Paweł
Bibułowicz Zofia
Gołaszewska Aleksandra
Żukowski Kacper
Danowski Szymon
Mielech Klara
Mieszkowicz Dominik
Parzych Kaja
 
kl. V
Czaczkowski Filip, który oprócz wysokich wyników w nauce uzyskał tytuł LAUREATA III MIEJSCA na szczeblu ogólnopolskim w V edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Infomatycznego InstaLogik 2023/24 - najlepszy wynik w powiecie białostockim w kategorii klas V
 
Kiełek Piotr , który oprócz wysokich wyników w nauce uzyskał tytuł LAUREATA  w  Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy- MATEMATYKA  2023/2024,  tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim w V edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Infomatycznego InstaLogik 2023/24 - drugi wynik w powiecie białostockim w kategorii klas V
 
Bursa Szymon
Rynkiewicz Paweł
Szewczuk Martyna
Kalinowska Alicja
Muszyńska Oliwia
Borowska Maria
Danilczuk Aleksandra, która oprócz wysokich wyników w nauce uzyskała tytuł LAUREATA III MIEJSCA Międzynarodowego Festiwalu Digi Talenty zima 2024
Radziwon Filip
Więcko Zofia
Danilczuk Bruno
Dryl Antoni
Komenda Kacper
Kowalczuk Aleksandra
Mielech Błażej
Zaczeniuk Julian
Rabiczko Robert
Więcko Zofia
Dryl Antoni
Dzikowska Maria
 
 
kl. VI
Jarmołowska Maja, która oprócz wysokich wyników w nauce uzyskała w tym roku szkolnym 100 % frekwencję
Bukłaho Julia
Jarmołowska Ewa, która oprócz wysokich wyników w nauce uzyskała w tym roku szkolnym 100 % frekwencję
Zaczeniuk Amelia
Dunaj Weronika Wanda
Arkadiusz Purta
Bartosz Kamiński
Dominik Mystkowski
Patrycja Malinowska
 
 
kl. VII
Emil Łapiński
Trocka Antonina, która oprócz wysokich wyników w nauce uzyskała tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA z j. angielskiego
Adamska Klaudia
Maria Bielonko
Białous Daria
Jakub Bibułowicz
 
kl. VIII
Julia Dryl
Maciejczuk Amelia
Jabłońska Klaudia
Puchalska Sylwia
Mateusz Jan Redliński
Cyrulik Julia
Horodeńska Natalia
 
Nagrody otrzymało 10 najlepszych sportowców naszej szkoły: Daria Białous (kl.VII), Sebastian Radziwon (kl. VIII), Amelia Maciejczuk (kl. VIII), Klaudia Adamska (kl. VII), Natalia Kalinowska (kl. VII), Monika Urwanowicz (kl. VII), Antonina Szmidt (kl. VII), Ksawery Dzienis (kl. VII), Maciej Brandeburg (kl. VII) oraz  Bartosz Kamiński (kl. VI).
Wyróżnieni za wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych zostali następujący uczniowie z klasy 8: Julia Dryl,  Klaudia Jabłońska, Nikola Zimnoch, Maciej Szekalski, Bartek Kulesza, Bartłomiej Kowalczuk, Kamil Zackiewicz Mateusz Jan Redliński.
Nagrody za czytelnictwo i przeczytanie największej ilości książek w mijającym roku szkolnym otrzymali Karol Czaczkowski (kl. IIb), Ewa Jarmołowska (kl. VI).
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzicom. Życzymy wspaniałych, pełnych przygód i zasłużonego odpoczynku wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Julia Dryl otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Turośń Kościelna za wybitne osiągnięcia Najlepssi uczniowie z klasy VII z p. Dyrektor i wychowawczynią p. Dorotą Rygorczuk Wyróżniający się uczniowie klasy VIII wraz z panią Dyrektor i wychowawcą p. Marcinem Miłosiewiczem Wyróżniający się uczniowie klasy V wraz z p.Dyrektor i wychowawczynią p. Katarzyną Kostrowską Poczet sztandarowy SP im. Stanisława Staszica