Z okazji Dnia Dziecka, w naszej szkole odbył się przegląd talentów, który okazał się prawdziwym świętem kreatywności i umiejętności naszych uczniów. Atmosfera była pełna radości i oczekiwania, a każdy z uczestników czekał z niecierpliwością na swoją kolej.

Uczniowie zaprezentowali różnorodne talenty, które zaskoczyły i zachwyciły publiczność. Była prezentacja mydełek oraz bransoletek robionych z gumek. Mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe pokazy gimnastyczne i cyrkowe, które wymagały nie lada odwagi i precyzji. Nie zabrakło wokalistów, sportowców, fanów kostki Rubika oraz prezentacji artystycznych, gdzie młodzi malarze pokazali swoje prace, które wywoływały podziw i uznanie.

To wydarzenie pokazało, jak wiele talentów kryje się w naszych uczniach i jak ważne jest, aby dać im przestrzeń do ich rozwijania.

MamTalent ZSTurosn1 MamTalent ZSTurosn2