Warsztaty ekologiczne 6 czerwca 2024 przywitały nas ulewą, jednakże jako społeczność dbająca o środowisko wcale nas to nie zasmuciło, gdyż rozumiemy, jak bardzo teraz potrzebny jest wszystkim deszcz. Warsztaty rozpoczęliśmy od pracy nad plakatami pod tytułem „Jak dbamy o środowisko". Następnie gościliśmy panią Anię z Olejowych Smaków, która przybliżyła nam techniki wytwarzania olejów i prozdrowotne właściwości tych substancji. Następnie przedstawiciele Narwiańskiego Parku Narodowego opowiedzieli o rodzajach Sów oraz ważek i motyli występujących w naszym regionie. Dzień zakończył się zajęciami prowadzonymi przez naszego kolegę Dominika, który nauczył nas produkowania mydeł oraz mydła w płynie, a także wykładem pana z Leśnictwa Suraż przybliżającego ekologiczną rolę lasów.
Było wesoło, zabawnie i rozwijająco. Dziękujemy za udział!❤️

warsztaty ekologiczne 2024 1 warsztaty ekologiczne 2024 4 warsztaty ekologiczne 2024 5