Dnia 7 grudnia  2018 roku w Zespole Szkół  w Kleosinie rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Powiatu Białostockiego w piłce ręcznej chłopców.

Chłopcy z Turośni Kościelnej zajęli rewelacyjne II miejsce, dające awans do dalszych gier!!!

Wyniki meczy: SP Sobolewo – SP Turośń Kościelna: 1 – 12

                       SP Supraśl – SP Turośń Kościelna: 1 – 14

                       SP Choroszcz – SP Turośń Kościelna: 2 – 8

                       SP Kleosin – SP Turośń Kościelna: 7 – 6

Grano systemem „każdy z każdym”, czas gry 2X8 minut. Bilans bramkowy to, aż  40 zdobytych bramek i tylko 10 straconych! W bramce fenomenalnie bronił Dawid Łapkowski, zaś w ataku brylował Mateusz Baranowski. 

Skład reprezentacji Turośni Kościelnej: Michał Szejko, Kacper Grzybko, Jakub Borowski, Mateusz Baranowski, Dawid Łapkowski, Damian Łapkowski, Karol Borowski, Michał Dziemianko, Daniel Danowski, Łukasz Szmigielski.

GRATULACJE !!!

 M. Miłosiewicz