20 stycznia 2023r. gościliśmy w naszej grupie wyjątkowych gości - babcie i dziadków, którzy przybyli do nas, by wspólnie cieszyć się ich świętem. Słoneczka zaprezentowały przygotowane piosenki i wiersze oraz przedstawienie jasełkowe, które ze względu na częste nieobecności dzieci, nie mogły się odbyć w okresie świątecznym.

Po przedstawieniu wszystkie wnuczęta wyściskały swoich najbliższych oraz wręczyły przygotowane przez siebie upominki (niezwykle pracochłonne i wykonane z sercem).Wśród gości można było również dostrzec rodziców naszych przedszkolaków, którym serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu strojów oraz miejsc siedzących na widowni.

Joanna Olendzka

Chłopiec i dziewczynka grajacy role św.Józefa i Maryji siedzą na tle dekoracji do przedstawienia z okazji dnia babci i dziadka  Czterech chłopców stoi na tle dekoracji do przedstawienia z okazji dnia babci i dziadka i tzrymaja kosz auto buty i misia  Dwóch chłopców przebranych za królów na tle dekoracji do przedstawienia z okazji dnia babci i dziadka  Pięcdziewczynek przebranych za aniołki stoją na tle dekoracji do przedstawienia na dzień babci i dziadka  Trzech chłopców w kapeluszach stoi na tle dekoracji do przedstawienia z okazji dnia babci i dziadka