To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość,

poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.”- Rudolph Giuliani

19 stycznia 2024 roku Gwiazdeczki gościły w przedszkolu wspaniałych gości jakimi są Babcia i Dziadek. Był to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń bo dziadkowie są dla swoich wnucząt źródłem pozytywnych emocji. To właśnie babcia i dziadek kochają, rozpieszczają, podtrzymują tradycje rodzinne i dużo opowiadają o dawnych czasach. Kiedy pojawiają się w przedszkolu na twarzach dzieci widać ogromną radość i więzi, które łączą oba pokolenia.

Na tę okazję Gwiazdeczki wraz z Paniami przygotowały specjalny program słowno-muzyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały, grały na instrumentach i tańczyły. Tym występem wnuki chciały podziękować wszystkim babciom i dziadkom za ich trud i oddanie a przede wszystkim za bezwarunkową miłość. Po pięknych występach był czas na wręczenie kolorowych bukietów, które Gwiazdeczki własnoręcznie wykonały.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i aby zawsze byli dumni ze swoich kochanych wnuków.

Zuzanna Kartowicz-Bajda

Chłopiec siedzi na kolanach u babci  Chłopiec siedzi u dziadka na kolanach  Dzieci z grupy gwiazdeczek siedzą na podłodze i grają na dzwonkach  Dzieci z grupy Gwiazdeczek stoją na tle dekoracji  Dzieci z grupy Gwiazdeczek tańczą w parach do piosenki  Dzieci z grupy Gwiazdeczek tańczą z Paniami w kółeczku  Dziewczynka pozuje z babcią i dziadkiem na tle dekoracji  Dziewczynka pozuje z babcią na tle dekoracji  Dziewczynka siedzi u babci na kolanach  Dziewczynka siedzi ze swoimi babciami    Dziewczynka siedzi z babcią i dziadkiem   Dziewczynki śpiewają piosenkę dla babci i dziadka