We wrześniu po długiej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do przedszkola. Zmieniliśmy nie tylko salę, ale i nazwę grupy. Zmieniliśmy się także sami- jesteśmy starsi, sprawniejsi, wyżsi i mądrzejsi, posiadamy nowe umiejętności i chęć zdobywania kolejnych.

Dlatego w przyszłym roku szkolnym będziemy realizować kilka ciekawych programów, które nam w tym pomogą. Jednym z nich jest ogólnopolska akcja „Zdrowo i sportowo” ukierunkowana na promowanie aktywności fizycznej, dzięki której m. in. poprawimy pamięć, koncentrację uwagi oraz umiejętności motoryczne, nauczymy się współpracy w grupie, zwiększymy poczucie własnej wartości i pewności siebie. Kilka dni temu zrealizowaliśmy pierwsze zadanie: Poszukiwanie skarbu. Podzieleni na dwie drużyny szukaliśmy w okolicy przedszkola skarbów zaznaczonych na planszy. Zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom udało się szybko zrealizować zadanie.

GWIAZDECZKI i Monika Bibułowicz