W piątek, 24 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci tego dnia przyniosły swoje ulubione pluszaki. Chyba nie ma domu, w którym na półce, w fotelu lub na łóżku nie siedzi miś. Miś Pluszowy nie jest zwykłą zabawką.

Służy od wszech czasów dzieciom do powierzania najskrytszych sekretów, wypłakania swoich niepowodzeń, jest po to, żeby było kogo przytulić. Chmurki wraz z rodzicami, ten dzień uczciły zabawami z misiami w sali, w szkolnej bibliotece i na świeżym powietrzu.

Eliza Kossakowska

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia w bibliotece  Dzieci słuchają czytanego opowiadania  dzieci wspólnie z rodzicami graja w memory  Dziewczynka pozuje do zdjęcia w kolorowej ramce  Dziewczynka prezentuje swoją pracę plastyczną  Dziewczynka z mama liczą fasolki  Mama z synem liczą fasolki  Rodzice dzieci i misie pozują do pamiątkowego zdjęcia  Rodzic z dzieckiem rozwiązują krzyżówkę