Przedstawienie świąteczne dla rodziców to nasza przedszkolna tradycja. Co roku z radością wcielamy się w role aniołów, pasterzy, Maryi i Józefa. Bardzo lubimy występować przed rodzicami, chociaż na początku zawsze trochę się denerwujemy. W tym roku swoimi jasełkami przypomnieliśmy, co jest najważniejsze w tym świątecznym czasie. Cieszymy się, że nasi goście tak licznie przybyli na nasz występ.

Raz jeszcze życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt wypełnionych miłością i obecnością najbliższych.

CHMURKI” i Monika Bibułowicz

 Anioły klecza przy zlóbku  Aniołki trzymaja się za rece  Chlopiec przebrany z akrola spiewa na scenie piosenke  Dzieci ubieraja choinke  Dziewczynki przebrane za anioły śpiewają kolęde  Krolowie stoja przed szopka  Maryja z Józefem i aniołami spiewaja kolede  Na scenie stoja anioly ze swiecami