W tym roku zamiast tradycyjnych upominków od św. Mikołaja (czyt. Rodziców) otrzymaliśmy w prezencie warsztaty świąteczne, które poprowadziła p. Agnieszka Kiercul.

Każdy z nas dostał drewnianą bombkę, którą ozdabialiśmy metodą decoupage. Pani Agnieszka pokazała nam krok po kroku poszczególne etapy zdobienia. Uwielbiamy takie prace, w których możemy wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Efekty naszych twórczych działań można podziwiać na zdjęciach poniżej.

Dziękujemy raz jeszcze Rodzicom za tę niespodziankę.

CHMURKI” i Monika Bibułowicz

Dzieci nakladaja klej na bombki  Dzieci prezentuja swoje prace  Dzieci przyklejają elementy z chusteczek na bombki  dziewczynki wycinają elementy z serwetek  Na stole leza bombki wykonane przez dzieci  Pani Agnieszka pokazuje jak nakladac klej na bombke  Przedszkolaki pozuja do zdjecia z bombkami