W październiku rozpoczęliśmy realizację interdyscyplinarnego projektu edukacyjnego „Migowy dla Dzieci”. Organizatorem projektu jest MiguMig- zabawy z językiem migowym, a ekspertem, który przygotował zadania z pierwszego modułu pani Dobrosława Horbacz (Paluszkowe Rozśpiewanki).

Podczas pierwszego modułu poznaliśmy kolory oraz emocje. Pomogły nam w tym kolorowe piłki, z którymi chętnie bawiliśmy się. Z niecierpliwością czekamy na kolejne aktywności, by poznać nowe gesty.

CHMURKI i Monika Bibułowicz

Chlopiec miga kolor zolty  Dzieci z grupy Chmurki poznaja kolory w jezyku migowym  Dziewczynka miga kolor bialy  Dziewczynka miga kolor niebieski  dziewczynka miga wesoly  Dziewczynka miga zly  Dziewczynka pokazuje kolor zielony w jezyku migowym  Plakat informacyjny o realizowanym porjekciePrzedszkolaki poznaja emocje w jezyku migowym