W piątek 4 listopada obchodziliśmy wspólnie z uczniami klasy III B „Dzień Postaci z Bajek”- zostaliśmy zaproszeni na bal do Kopciuszka. Zabawę rozpoczęliśmy od tanecznej rozgrzewki i rozwiązywania zagadek na temat bohaterów z baśni i bajek.

Pomagaliśmy Kopciuszkowi przytoczyć dynię i przebrać groch oraz fasolę. Chętnie bawiliśmy się razem przy wesołej i skocznej muzyce. Na zakończenie degustowaliśmy słodkości przygotowane przez zaprzyjaźnioną Babcię Jagę.

CHMURKI” i Monika Bibułowicz

Dzieci na sladują w tańcu gesty Kopciuszka  Dzieci rozpoznają tytuł baśni po ilustracji  Dzieci tancza w sali   Dzieci ustawione w rzedzie przekazuja sobie pilkę dynie  Dzieci wybierają fasolę z ryżu  Dzieci z grupy Chmurki pozuja do zdjecia z Kopciuszkiem  Dziewczynka częstuje dzieci slodyczami  Przedszkolaki i uczniowie tańczą po kole  Przedszkolaki tańczą na gazecie  Uczestnicy balu siedza na dywanie w kole  Uczniowie rozwiązują zagadki o basniach