W poniedziałek 17 października w ramach projektu „Czytające Przedszkola” obchodziliśmy w naszej grupie urodziny Kubusia Puchatka, który w tym roku skończył 96 lat. Spotkanie rozpoczęliśmy wysłuchaniem opowiadania, które przeczytała nam wicedyrektor Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej- pani Beata Szymoniuk.

Na uroczystość tę zaproszeni zostali też jego książkowi przyjaciele, którzy przygotowali nam po jednym zadaniu do wykonania. Oprócz wesołych tańców z jubilatem były zagadki, skoki przez przeszkody, piosenki o misiu, quiz na temat znajomości przygód mieszkańców Stumilowego Lasu oraz degustacja pysznego tortu, który w domu wspólnie z mamą przygotowała Alicja Radziwon. Spotkanie z Puchatkiem zakończyliśmy wykonaniem oryginalnych laurek.

Serdecznie dziękujemy raz jeszcze wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

CHMURKI” i Monika Bibułowicz

Dzieci prezentuja wykonane własnoręcznie laurki dla misia  Dzieci zdmuchuja swieczki na torcie  Dzieci z grupy Chmurki tancza z maskotka Kubusia Puchatka  Dziewczynka przytula misia stojac w srodku kola  Dziewczynka skacze z maskotka misia przez przeszkody  Przedszkolaki jedza tort urodzinowy Kubusia Puchatka  Przedszkolaki tancza po sali ustawione w pociag  Wicedyrektor Zespolu Szkol pani Beata Szymoniuk czyta dzieciom ksiazke o Kubusiu Puchatku