Podczas kolejnego spotkania w bibliotece słuchaliśmy opowiadania Beaty Ostrowickiej pt. „Zaskoczenie czyli jak to z talizmanem szczęścia było”. Po omówieniu treści każdy z nas wykonał z kolorowych koralików i guzików własną bransoletkę lub naszyjnik.

Mogliśmy również sprawdzić swoje umiejętności rozpoznawania przedmiotów za pomocą dotyku. Jak się okazało, zadanie to nie sprawiło nam żadnej trudności. Na zakończenie spotkania wręczyliśmy pani Kasi z okazji zbliżającego się „Dnia Edukacji Narodowej” własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami i umówiliśmy się na kolejne spotkanie w listopadzie.

CHMURKI” i Monika Bibułowicz

 Dzieci pozuja do zdjecia z pania bibliotekarka   Dzieci prezentuja swoje bransoletki  Dzieci sluchaja opowiadania w bibliotece  Przedszkolaki nawlekaja koraliki  Przedszkolaki prezentuja swoje prace