16 marca Promyczki i Chmurki udały się do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej.

Na początku obejrzeliśmy mecz piłki ręcznej w wykonaniu uczniów klas I-III, prowadzony przez panią Joannę Strzałkowską. Następnie pani Joanna przygotowała nam na hali sportowej tor przeszkód oraz moglismy sprawdzić swoje umiejętności sportowe podczas rzutu piłką ręczną do bramki. Po wyczerpujących zajęciach sportowych odpoczęliśmy oglągając przedstawienie „W szkole jest wesoło” w wykonaniu uczniów klasy II, które opowiadało o życiu w szkole oraz nadejściu wiosny. Potem Promyczki i Chmurki po kolei odwiedziły wszystkie klasy I-III. Podczas wizyt w poszczególnych klasach, wspólnie bawiliśmy się, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Po południu dzieci wraz ze swoimi rodzicami również uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Mogli porozmawiać z wychowawcami oraz Panią Dyrektor. Drodzy rodzice spieszcie się z zapisywaniem pociech do szkoły. ZAPRASZAMY!

Marta Świstun