23 października 2015 uczestnicy konkursu plastycznego zorganizowanego pod hasłem „Przygody Misia Uszatka” odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. 

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych przedszkolaków, rozwijanie ich wyobraźni i kreatywności oraz zachęcanie rodziców do wspólnego spędzania czasu z dziećmi i codziennego głośnego czytania.

Komisja konkursowa w składzie: dyrektor Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej- pani Ewa Chrabołowska, wychowawca grupy „Gwiazdeczki”- pani Krystyna Mielech oraz mama Michała i Marysi- pani Paula Dzikowska po „burzliwej” dyskusji wyłoniła zwycięzców.

W grupie dzieci 3-4- letnich I m-ce zdobyła praca Aleksandry Danilczuk, a II m-ce Sebastiana Bielawskiego.


konkur13

W grupie dzieci 5-6-letnich zwyciężył Patryk Danilczuk, a kolejne miejsca zajęli: Jakub Bibułowicz oraz Monika Urwanowicz.


konkur23

Wyróżnienia za równie ciekawe prace zdobyli: Urszula Hajduczenia, Żaneta Kowalczuk, Klaudia Jabłońska, MaciejBrandeburg i Kacper Parzych.


konkur31

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy.


konkur41

Monika Bibułowicz i Krystyna Mielech