Dzień przedszkolaka w grupie Kropelki wypełniony był zabawami integracyjnymi z kolorowymi balonami. Były tańce i konkurencje sportowe. Na zakończenie przedszkolaki z własnych odbitych raczek stworzyły wazon z jesiennymi kwiatami. Na zakończenie obchodów Dnia Przedszkolaka, każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal.

 

Dzieci z grupy Gwiazdeczki wzięły udział w wielu konkurencjach sportowych, podczas których świetnie się bawiły. Każde dziecko otrzymało medal.

Dzień Przedszkolaka Słoneczka spędziły na konkurencjach sportowych i nie tylko. Największą frajdę sprawiła konkurencja z jajkiem na łyżce oraz zabawa równoważna z talerzem na głowie. Zabawy w rytm muzyki wywołały dużo radości u naszych przedszkolaków. Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal oraz drobny upominek. Słoneczka dostały również nowe przybory kuchenne do zabawy. Teraz codziennie przygotowują pyszne dania.

Chmurki świętowały Dzień przedszkolaka podczas zabaw muzyczno-ruchowych z balonami.

Ten dzień Promyczki spędziły bardzo pracowicie-bo takie są najstarsze przedszkolaki. Zaczęliśmy ten dzień od zabaw literami-wyszukiwaliśmy słów rozpoczynających się na daną literę, przeliczaliśmy je, poszukiwaliśmy takich samych. Każdy pokolorował i wyciął jedną literę lub kolorowy balon, który następnie przykleił na swoją kurtkę/bluzę, by następnie utworzyć napis ,,Dzień przedszkolaka". Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu, a dokładnie na boisku, gdzie pokonywaliśmy różne przeszkody. Na koniec dnia każdy otrzymał pamiątkowy medal z okazji tego bardzo ważnego dla przedszkolaków dnia.

Eliza Kossakowska

Beata Rutkowska

Dominika Jakim

Marta Świstun

Joanna Olendzka