Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W czwartek 09 stycznia 2020r. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w naszej sali pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za super bohaterów, policjantów, księżniczki, kotki, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, oraz wiele zabaw i konkursów w których wszyscy bardzo chętnie brali udział . Jednym słowem zabawa na 102!!!.
Rutkowska Beata