Dnia 17.10.2017 roku  dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum Im. Ks. Michała Sopoćko i Szkoły Podstawowej Im. Stanisława Staszica z Turośni Kościelnej wzięli udział w Biegu Ulicznym „Od Karolka do Karola”. Impreza odbyła się w Łapach, organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1.

                Bieg poświęcony jest pamięci Papieża Jana Pawła II , którego Szkoła Podstawowa w Łapach jest patronem. Dystans biegu ulicznego dla dziewcząt i chłopców z  klasy V i VI szkoły podstawowej wynosił 600 metrów,  z klasy II i III gimnazjum – 800 metrów.

                Najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Ewa Podwysocka z klasy IIB zajmując III miejsce,  wśród chłopców V miejsce zajął Mateusz Sawicki z klasy IIIA.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale.

Skład reprezentacji dziewcząt i chłopców: Zuzanna Wrona, Mateusz Sawicki, Jakub Olendzki, Patryk Popławski, Karol Leszczyński, Michał Szejko, Paweł Danowski, Miłosz Jakim, Adam Łuksza,  Adrian Podwysocki, Grzegorz Sawicki, Zuzanna Jurczak, Julia Świstun, Natalia Bieryło, Patrycja Borowska, Julia Adamska, Dominika Milewska, Martyna Borowska, Gabriela Kołodowska, Laura Łapkowska, Maria Hryniewicka, Aleksandra Kobryn, Patrycja Dryl, Kinga Kubala, Ewa Podwysocka.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM NALEŻA SIĘ BRAWA  ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!

M. Miłosiewicz, M. Zajkowski

{gallery}Katarzyna2017-2018/bieguliczny1{/gallery}