Dnia 27.02.2017 roku w godzinach 14.40 – 16.10 w hali Gimnazjum w Turośni Kościelnej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców.

 W turnieju brały udział cztery drużyny, grano systemem „każdy z każdym”, czas gry 1x12 minut . Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3pkt, remis 1 pkt, przegrany 0 pkt.

 

 

NAZWA DRUŻYNY

ZAJĘTE MIEJSCE

PKT.

BRAMKI

Strzelone/stracone

1.

JB 100 %

 

I

9

 

13 - 8

 

2.

DZIKIE WIEPRZE

 

II

 

6

14 - 5

 

3.

FC I A

 

III

3

11 - 14

4.

RÓŻOWE JEDNOROŻCE

 

IV

 

0

7 - 21

 

 

         Najlepszym strzelcem turnieju został DAWID SIENKIEWICZ – 8bramek(FC I A), najlepszym bramkarzemJAKUB OLENDZKI   (DZIKIE WIEPRZE), najlepszym „asystującym” zawodnikiem PAWEŁ PŁOŃSKI ( JB 100 %)

       

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe gadżety, a trzech  wyróżniających się zawodników (król strzelców turnieju, najlepszy bramkarz i najlepszy „asystujący”) nagrody indywidualne w postaci statuetki, rękawic bramkarskich i getr piłkarskich.

 

        Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział i postawę fair -play podczas turnieju!!!

 

Zorganizowanie Halowego Turnieju Piłki Nożnej  było możliwe dzięki wsparciu finansowemu w ramach umowy o wsparcie/powierzenie realizacji zadania własnego Gminy Turośń Kościelna w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2017 roku pt.: Aktywność fizyczna to fajna sprawa - przyjemność i dobra zabawa„”

 

M. Miłosiewicz