Dnia 11.02.2013 roku w godzinach 14.40 – 16.30 w hali Gimnazjum w Turośni Kościelnej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców.

W turnieju brały udział trzy drużyny, grano systemem „każdy z każdym”, czas gry 2x10 minut z dwu minutową przerwą. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3pkt, remis 1 pkt, przegrany 0 pkt.

Wyniki rywalizacji sportowej to:

·         I miejsce NIEZNISZCZALNI – 6 pkt

·         II miejsce FC ARMAGEDON – 3 pkt

·         III miejsce IA - 0 pkt

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Cisz – 9 bramek (Niezniszczalni),najlepszym bramkarzem Wojtek Danilczuk (Fc Armagedon).

Najlepszym atakiem dysponowała drużyna Niezniszczalni (zdobyła 20 bramek), najlepszą defensywa przypadła także drużynie Niezniszczalni (straciła 6 bramek), natomiast najsłabszą defensywę ( 20 bramek) i atak (5 bramek) posiadała drużyna IA.

turniej11

turniej21

turniej31

Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział i postawę fair -play podczas turnieju!!!