Dnia 13 grudnia 2011 roku rozegrano Finał Grupy Południowej w piłce ręcznej dziewcząt. Gospodarzem zawodów było Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bielsku Podlaskim.

W eliminacjach rywalizowały: Gimnazjum nr 3 z Bielska Podlaskiego, Turośni Kościelnej, Siemiatycz oraz Poświętnego. Zespół z Turośni grając z Siemiatyczami zremisował 11:11, z Poświętnym wygrał zdecydowanie – 21:4.

W reprezentacji z Turośni najwięcej bramek zdobyła Karolina Kondracka (11 br.). Na boisku wyróżniała się również Karolina Bukłaho oraz Aleksandra Kowalczuk.

druzyna11

Pozostały skład drużyny: Aleksandra Mielech, Karolina Kondraciuk, Karolina Bukłaho, Karolina Świderek, Karolina Juszczuk, Urszula Brzezińska, Aleksandra Więsław, Monika Rynkowska, Aneta Owczarczuk. Trener: Maciej Zajkowski.

Dziewczęta z Turośni, zajmując drugie miejsce w grupie, znalazły się w dwunastce najlepszych zespołów w województwie podlaskim. Kolejne rozgrywki już styczniu.

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!