Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wykazali się wczoraj talentem plastycznym. Chcąc wypromować akcję wśród pozostałych uczniów  przygotowali piękne plakaty.

Dziś, w dzień rozpoczęcia zbiórki Karolina Zimnoch, Agnieszka Szmigielska, Julia Bartnicka, Marta Miśko i Maciek Dryl zawitali do wszystkich klas naszego gimnazjum i szkoły podstawowej. Opowiadali o szczegółach akcji i odpowiadali na pytania innych uczniów gorliwie zachęcając do pomocy.

Każdy z was drodzy uczniowie ma z pewnością zapas długopisów i mazaków, nieużywany zeszyt, zapomnianą kolorowankę lub linijkę na każdy dzień tygodnia.  Są jednak dzieciaki, które o pięknych nowych piórnikach, czy pisakach mogą tylko pomarzyć.  Wspólnie niewielkim gestem możemy im pomóc. Zajrzyjcie zatem w zakamarki swoich plecaków!!!!!!

 Przedmioty, które zechcecie z dobroci serca ofiarować prosimy przynosić do nauczycieli – opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu lub do naszej biblioteki. Zebrane w ten sposób przybory szkolne ofiarujemy dzieciakom ze świetlicy terapeutycznej w Białymstoku.

Dziękujemy osobom, które już nas wspomogły i czekamy na więcej.

p. Monika Andrejczuk