Sukces raz jeszcze…

Miło nam poinformować, że Karolina Zimnoch z kl. III B gimnazjum już po raz trzeci osiąga sukces w konkursie na prezentację multimedialną. Tym razem zdobyła II nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie o ks. St. Konarskim  - „Ks. St. Konarski – nasz współczesny”. Na konkurs wpłynęło 107 prac z 10 województw.

Celem konkursu zorganizowanego przez PG Nr 1 i Bibliotekę Pedagogiczną im. KEN w Lublinie było: upowszechnienie wiedzy o dokonaniach wybitnego pijara, reformatora systemu oświaty; odniesienie wartości głoszonych przez wybitnego Polaka do czasów współczesnych, doskonalenie umiejętności posługiwania się technologią informatyczną. Konkurs został objęty patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

                             Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!