Dzień 14 lutego w naszej szkole upłynął w bardzo miłosnej atmosferze. Uczniowie mogli wysłać sobie kartki walentynkowe za pośrednictwem poczty zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Na ścianach zawisły kartki z miłosnymi hasłami i życzeniami.

Samorząd pod opieką Pani Renaty Zegadło-Piaseckiej z wielkim zaangażowaniem sprzedawał już od piątku różne niespodzianki np. kartki, czekoladki, lizaki czy balony w kształcie serduszek, które cieszyły się dużą popularnością. Istniała również możliwość zakupu kwiatów od szkolnych wolontariuszy, z której skorzystało wiele osob. Opiekę nad wolontariatem sprawowała p. Monika Andrejczuk. Wszystkie przedmioty i róże zostały sprzedane. Środki zebrane podczas całej akcji wesprą Szkolne Koło Wolontariatu oraz działania Samorządu.


Olimpia Dryl, przewodnicząca SU