15 grudnia 2016 roku w Gimnazjum im. ks. Michała Sopoćki odbył się szkolny wieczorek filmowy. Organizatorem imprezy była opiekun Samorządu Uczniowskiego, Renata Zegadło-Piasecka. Chętni uczniowie ze wszystkich klas gimnazjalnych już od ponad tygodnia mogli odbierać bilety wstępu na wieczorek oraz wybierać filmy, jakie chcą obejrzeć.

Do organizacji i uświetnienia wieczorku włączył się niezawodny wolontariat wraz z opiekunem, p. Moniką Andrejczuk. Uczniowie przygotowywali prawdziwie kinowe smakołyki- był świeżo prażony popcorn, napoje, słodkie przekąski oraz cieplutkie zapiekanki. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie oczywiście na cele charytatywne i przyszłe działania szkolnych wolontariuszy.

Oprócz p. Piaseckiej i p. Andrejczuk o bezpieczeństwo uczniów dbał również p. Mirosław Hrechorowicz. W sumie w wieczorku filmowym wzięło udział prawie pięćdziesięcioro uczniów.

Dziękujemy za obecność i już zapraszamy na kolejne ciekawe wydarzenia!

 

Opiekun SU, Renata Zegadło-Piasecka

Opiekun wolontariatu, Monika Andrejczuk