Jak smakuje sukces?  Wie coś na ten temat Ilona Kamińska z klasy IIa, która zdobyła  II miejsce w wojewódzkim konkursie czytelniczym „Czy znasz twórczość Anny Łaciny? zorganizowanym przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w ramach  7. edycji projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami”. Nagroda tym bardziej nas cieszy,że  w kategorii szkół gimnazjalnych wzięło udział  ponad 100 osób.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 05.12.2016r. w siedzibie Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku podczas konferencji pt. „Książka to dopiero początek…” podsumowującej Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

    W etapie wojewódzkim konkursu, który odbył się 15 listopada 2016r. naszą szkołę reprezentowały również Olimpia Oliwia Dryl (IIIb) i Paulina Laszewska (IIIb). Uczennice wykazały się dużym poziomem wiedzy. Zabrakło trochę szczęścia!

          Celem konkursu było rozbudzenie motywacji czytania książek spoza kanonu lektur szkolnych oraz  popularyzacja twórczości współczesnych pisarzy polskich.

 Wszystkim dziewczętom serdecznie dziękujemy.

 Gratulujemy odwagi i zamiłowania do czytania książek.

Życzymy dalszych sukcesów!

 

                                                                      Katarzyna Kowalko – nauczyciel bibliotekarz