Pisać dobrze w ojczystym języku to w dzisiejszych czasach spore osiągnięcie, ale pisać dobrze lub bardzo dobrze po angielsku to nie lada wyczyn.

Zespół Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku przy współpracy z  Miejskim Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego w Białymstoku był organizatorem I Powiatowego  Dyktanda z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów.

W marcu w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu, 

w którym brało udział ponad dwudziestu uczniów z klas I – III z naszego gimnazjum. Spośród nich do etapu powiatowego, który odbył się 31 marca w Białymstoku zakwalifikowało się troje uczniów. Byli to: Gabriela Mazur (IIIb), Dominik Jerzy Jurczak (IIIb) oraz Jakub Rolewicz (IIc).

Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy im oraz życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

Monika Andrejczuk

Kamila Stypułkowska